Špecializované služby a opravy pre vaše Electrolux spotrebiče

Spoločnosť Electrolux má celoštátnu vyhradenú servisnú sieť odborníkov na opravu. Kontaktujte nás, či sa váš spotrebič Electrolux pokazí.

Objednanie opravy bolo jednoduché. Technik bol naozaj milý a veľa som sa dozvedel o umývačke riadu.

Ako si objednať opravu

Ak stále platí záruka, môžete si objednať bezplatnú opravu on-line alebo telefonicky. Ak nemáte platnú záruku, môžete si zakúpiť jednorazovú opravu alebo sa môžete zapojiť do nášho programu Oprava a ochrana, ktorý vám poskytne 12-mesačné krytie.

Práčka

Mám záruku

Objednajte si opravu teraz, bezplatne.

Objednanie opravy
Opravár

Chcem si predĺžiť záruku

Získajte rozšírené krytie počas celej životnosti vášho spotrebiča. Zavolajte nášmu tímu pre záruky na číslo:

+421(0) 32 744 1294
Opravár

Nemám záruku

Môžete si vybrať a zakúpiť len jednorazovú opravu, alebo sa môžete zapojiť do programu Oprava a ochrana, platiť mesačné poplatky, vďaka čomu získate krytie na 12 mesiacov. Zavolajte nášmu tímu pre opravy na číslo:

+421(0) 32 744 1294

NÁŠ PRÍSĽUB

Môžete nám dôverovať, že poskytneme starostlivosť najvyššej možnej kvality, a to každý deň. To je náš sľub vám. Po celej krajine máme dokonale vyškolených technikov. Naše tímy služieb zákazníkom sú priateľské, nápomocné a efektívne. A to z nás robí odborníka na to, aby vaša domácnosť znovu fungovala. Vaše spotrebiče nám pomáhajú, aby vaša domácnosť bola vaším domovom. A budeme sa snažiť, aby to tak aj zostalo.