Nech je zdravý

Varte jednoducho, chutne a zdravo

Stravovanie je jedným z najdôležitejších aspektov, ktoré nám pomáhajú chrániť a pestovať si zdravie. Veríme, že zdravé stravovanie by malo byť jednoduché a zábavné, aby vám umožnilo cítiť sa čo najlepšie. Stravujte sa vyvážene, vyhýbajte sa spracovaným surovinám a pripravujte si jedlo doma.


Sila odšťavovania

Čerstvo odšťavené ovocie a zelenina sú v porovnaní s väčšinou džúsov predávaných v obchodoch plné vitamínov, minerálov a antioxidantov. Pitie čerstvých štiav môže pomôcť pri zavádzaní zdravších stravovacích návykov, najmä tým ľuďom, ktorí bežne nekonzumujú veľa ovocia a zeleniny. Je to skvelý začiatok akéhokoľvek rána alebo chutná a výživná maškrta aj pre to najprieberčivejšie dieťa.

Stolný mixér Masterpiece

Vďaka inovatívnemu sklonu nádoby a nožov stolný mixér Masterpiece prináša najlepšie výsledky pri každom použití.


Orechové maslo – chutné a výživné

Orechové maslo je výbornou nátierkou a skvelým zdrojom bielkovín. Pomáha udržiavať stabilnú hladinu cukru v krvi, dodá vám viac energie a umožní lepšie krotiť svoj apetít. Doprajte si aj niečo iné ako bežné alebo arašidové maslo a vyskúšajte mandľové maslo, kešu maslo – alebo prečo nezapojiť kreativitu a nevyrobiť si vlastné maslo zo zmesi orechov? Svoje orechové maslo môžete ochutiť napríklad škoricou. Je chutné na chlieb, ovocie, zeleninu alebo samotné.

Stolný mixér Masterpiece

Jedinečný sklon mixéra udržiava obsah počas mixovania chladný – čo je dôležité pri mixovaní orechov s obsahom olejov citlivých na teplo.


Super bowl smoothie

Bohaté smoothie v miske alebo super bowl smoothie je ľubovoľná kombinácia smoothie s ovocím, cereáliami a orechmi. Super bowl smoothie je sýtejšie ako bežné smoothie a často sa ujme ako chutné a výdatné raňajky.
Pozrite si mixér Masterpiece

Zachovajte živiny vďaka pare

Zelenina je zdravým zdrojom vitamínov a minerálov, no spôsob jej prípravy má veľký vplyv na to, koľko z týchto živín sa vám dostane až na tanier. Všeobecne platí, že najlepšie sa výživné látky uchovajú pri tepelnej úprave s čo najkratším časom, čo najnižšou teplotou a čo najmenším množstvom vody. Z tohto dôvodu je para jedným z najlepších spôsobov prípravy väčšiny zeleniny. Ďalšou výhodou pary je zachovanie farby – vaša zelenina bude vyzerať rovnako skvelo, ako bude chutiť.

Rúra SteamPro

Varte s parou a vychutnávajte si lepšiu chuť, viac živín a pôsobivejší vzhľad vašich jedál.

Ako pripraviť zdravé jedlo pre šéfkuchára oceneného Michelinovou hviezdou?

Tajomstvo spočíva v jednoduchosti a využití ľahkých a zdravých surovín. Gwyneth Paltrow, herečka a autorka webu GOOP, dostala za úlohu pripraviť zdravý kalifornský pokrm pre Magnusa Nilssona, ktorý je ambasádorom značky Electrolux a zakladateľom reštaurácie Fäviken ocenenej Michelinovou hviezdou. Gwyneth sa rozhodla pre vynikajúce rybie tostadas, zdravú kombináciu švédskej a kalifornskej kuchyne.